Losowy post

PRZENOSINY

UWAGA!

SZCZYPTA ORIENTU została przeniesiona na nowy adres - http://szczyptaorientu.wordpress.com/


Od tej chwili wszystkie nowe tłumaczenia będą zamieszczane JEDYNIE i WYŁĄCZNIE pod nowym adresem.
Znajdziecie tam też wszystkie do tej pory już zamieszczone (chwilowo jeszcze trwają prace nad ich edycją i dostosowaniem do nowej strony).
Jeśli chcecie skomentować jakąś piosenkę (do czego serdecznie zapraszam i doceniam) to proszę, róbcie to już pod nowym adresem

Jeśli jesteście naszymi obserwatorami, zapraszam do dodania naszego nowego adresu http://szczyptaorientu.wordpress.com/ do Waszej listy czytelniczej (jeśli jesteście użytkownikami bloggera, robicie to korzystając z przycisku DODAJ na głównym panelu sterowania)

czwartek, 6 lutego 2014

PRZENOSINY

Zauważyłam, że jeszcze nie do wszystkich dotarła informacja o przenosinach, dlatego postanowiłam oznajmić to jeszcze w ten sposób.

Blogger sprawia mi sporo problemów. Dzieje się tak prawdopodobnie, ponieważ zamieszczam bardzo dużo postów...Chociaż to tylko moje domysły. Nie mogę w ogóle wejść na stronę z szablonami, znikają filmy YouTube z postów, a ostatnio doszło zawieszanie przeglądarki (do tego inne drobne problemy)... 

Dlatego z powodu tych wszystkich problemów, zdecydowałam o przeniesieniu bloga pod nowy adres

Znajdziecie tam wszystkie do tej pory zamieszczone piosenki (chwilowo jeszcze pracuję nad dostosowaniem ich do edytora wordpress) oraz komentarze (te, które zostawiliście przed 27 stycznia 2014).

Wszystkie nowe tłumaczenia będą zamieszczane JEDYNIE i WYŁĄCZNIE pod nowym adresem.
Już możecie tam znaleźć między innymi nową piosenkę B.A.P, Roh Ji Hoon'a, Pro C czy Gain.

Proszę Was też o komentowanie już pod nowym adresem i zamieszczanie tam próśb o tłumaczenia.

Pozdrawiam Cleo :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

blog wraz ze wszystkimi postami został przeniesiony na adres http://szczyptaorientu.wordpress.com/, zapraszam do komentowania pod tym adresem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...